Yaklaşık 4 ay önce Film46 tarafından yazıldı bir yorum var.

Aşk Balık Kokar & The Boy Who Smells Like Fish (2013) WEBRip XviD Türkçe Dublaj(IMDB: 7.0)
Aşk Balık Kokar afis

http://www.imdb.com/title/tt2091427/

Meksikalı yönetmen Analeine Cal y Mayor’un ilk filmi çok nadir rastlanan bir hastalığı olan, ve kendisini kimsenin anlamadığını düşünen – ki bu o kadar nadir rastlanan bir durum değil- bir gencin hikayesi. Mica ilk bakışta gayet sıradan bir genç gibi görünebilir. Ancak ilk izlenimler sıklıkla kandırıcı olabilir. Herşeyden önce, Mica, hayali bir Meksikalı arabesk şarkıcısı olan Guillermo Garibai’ye adanmış kenar mahalle müzesinde, orayı büyük bir hevesle işleten ve onu çok seven annesiyle beraber yaşamaktadır. Ama daha da önemlisi Mica kokuyordur. Balık gibi kokuyordur. Ne doktorlar, ne psikoloğu ne de anne ve babası biu duruma bir çözüm bulamaz. Kimse Mica ile arkadaş olmak istemez. Kızlar onunla konuşmaz. Büyürken düzenli olarak terapi seanslarına (Carrie-Anne Moss) katılır ve aynı okuldan çocukluk arkadaşı olan ve suyun altında zaman geçirmeyi çok seviği için hep gittiği yüzme havuzunda yetişkin haliyle tekrar karşılaştığı Laura (Lenny Kravitz’in sevimli kızı Zoe Kravitz) ile aralarında bir ilişki başlar.

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/n07cd1lyn3v2/Ask.Balik.Kokar.2013.TR.WEBRip.XviD.avi.html

Tek Link indir
https://turbobit.net/l1rn20arxwmm.html

1ay2 3ay2 6ay2 1yil
Etiketler:

“Aşk Balık Kokar film indir” için bir cevap

  1. akinis dedi ki:

    Öncelikle şunu söyleyeyim ki IMDB puanı 6.2.
    Ve ayrıca Carrie-Anne Moss bu filmde neden oynamış anlayabilmiş değilim. Film basit. Hiç bir şansınız yoksa izleyebileceğiniz olanlardan. 10/4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için seçtik: Son Gece: Last Night film indir


giris_logo   300250reklam