Yaklaşık 4 gün önce Film46 tarafından yazıldı hiç yorum yok.

Vahşiler & Hostiles (2017) WEB-DL Altyazılı(IMDB: 7.3)
Vahşiler afis

https://www.imdb.com/title/tt5478478/

Savaş ve şiddetin etkisiyle karakteri sertleşmiş olan ABD süvari subayı Blocker’a, bir Cheyenne savaş şefi ve ailesinin Montana’daki kabile topraklarına geri dönüş yolculuğunda eşlik etme görevi verilir. Blocker hayatı boyunca içinde yaşadığı şiddet dolu hayattan yorgun düşmüş olsa da bu görev onun için oldukça zor olacaktır; zira eşlik ettiği şef yıllar boyunca en büyük düşmanlarından biri olmuş ve birçok arkadaşının hayatını ellerinden almıştır. Ancak kayıplar konusunda şef de en az Blocker kadar payına düşeni almıştır. Tehlikeli topraklardan yola çıkarak, çoğunlukla düşman kabileler, küçük asker grupları ve Cheyenne kabilesinin yaşadığı vahşi ancak etkileyici batıya doğru ilerleyen kafile bu yolda birçok zorlukla karşılaşacaktır. Zorluklar arttıkça, Blocker emirlerini yerine getirirken kendi bağnazlığıyla yüzleşmeye mecbur kalırken, bu yolculuğa bir de ailesinin bir baskında katledildiğine tanıklık eden cesur bir dul kadın da dahil olur… teklinkfilmindir.org iyi seyirler diler…

Vahşiler & Hostiles (2017) indir

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.


Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/hs0sdx4a2lkj/Vahsiler.2017.WEB-DL.XviD.AC3-FGT.avi.html
Tek Link indir
https://turbobit.net/nkcosys6v1ms.html

Türkçe Altyazı
http://www.turkcealtyazi.org/mov/5478478/Hostiles.html

1ay2 3ay2 6ay2 1yil

Bir Cevap Yazın

giris_logo   300250reklam