Yaklaşık 3 sene önce Film46 tarafından yazıldı bir yorum var.

Yıldız Savaşları Bölüm I: Gizli Tehlike & Star Wars: Episode I & The Phantom Menace (1999) BRRip XviD Türkçe Dublaj XviD(IMDB: 6.5)
Yıldız Savaşları Bölüm I: Gizli Tehlike afis

http://www.imdb.com/title/tt0120915/

Genç Luke Skywalker’ın içindeki gücü keşfedip galaksinin zalim imparatoruna başkaldırmasına henüz on yıllar vardır. Hatta Luke henüz doğmamıştır. Barış içindeki galakside Cumhuriyet hüküm sürmektedir.
Barışçıl bir gezegen olan Naboo, iyi yürekli genç Kraliçe Amidala tarafından yönetilmektedir. Gizli Sith Lordu ve onun şampiyonu Darth Maul’un maşası olan Ticaret Federasyonu, barışı sarsacak girişimler ve adil olmayan müzakere taktikleriyle Amidala’yı köşeye sıkıştırmaktadır. Jedi şövalyesi Qui-Gon Jinn ve çömezi Obi-Wan Kenobi durumu incelemek için Naboo’ya gönderilirler.
Jedi’lar giderek derinleşen komployu keşfederken 9 yaşındaki Anakin’le tanışırlar. Küçük çocuğun mekaniğe karşı müthiş bir yeteneği ve şeytani bir zekası vardır. Jar Jar Binks isimli geveze ve kurbağamsı mahluğun da dostluğunu edinerek büyüyen uyumsuz grup, bir yandan Federasyonun robot ordularına karşı Amida’lanın yardımına koşarken, öte yandan da Darth Maul’la yüzleşmek zorunda kalacaktır.
Galakside bir şeyler, geri dönmemek üzere değişmeye başlamıştır… fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

Yıldız Savaşları Bölüm I: Gizli Tehlike & Star Wars: Episode I & The Phantom Menace (1999) indir

 VIP Tek Link indir

Bu Linki indirebilmeniz için VİP PREMİUM satın almalısınız!!! Vip Premium Satın Alarak Tek Tıkla Son Hız indirebilirsiniz!!! Vip Premium Satın Almak için Tıklayınız.

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/gvnd6kn8jmus/Star.Wars.Episode.1.The.Phantom.Menace.1999.BRRip.480P.AC3.DUAL.XviD-HDA.avi.html

1ay2 3ay2 6ay2 1yil

“Yıldız Savaşları 4: Star Wars 4 Film indir” için bir cevap

  1. polat3 dedi ki:

    bildiğim kadar görüş ve öneri için özel bi bölümünüz yok. mesajlara çok geç cevap veriyorsunuz buna acil bi çözüm bulmalısınız. anlık soru cevap için özel yöntemler geliştirmelisiniz. başka önerimde filmleri ımdb puan sırasına göre sılamanız. güzel bir site ama geliştirilmeye ihtiyacı var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için seçtik: Yenilmez 720p Bluray indir


giris_logo   300250reklam